Mobirise

Шиномонтаж та балансування коліс

Шиномонтаж включає в себе комплекс робіт - накачування шин, монтаж і демонтаж коліс, балансування коліс, ремонт проколів, безкамерний ремонт, сезонну заміну покришок і інше. На нашому сертифікованому сервісі ми робимо всі види шиномонтажних робіт для автомобілів Volkswagen, Audi, Lamborghini, Bentley, Ducati, Porsche та інших авто концерну VAG, як нових, так і б/у. Також у нас можна замовити зберігання гуми протягом всього року.
Шиномонтаж на VAG-Service виконується на сучасному професійному обладнанні, у нас власний склад матеріалів, запчастин, що дозволяє виконувати роботи в чітко визначені терміни.
Попередньо проводиться діагностика коліс, після чого майстри приступають до роботи. Швидке усунення будь-якої неполадки гарантуємо. Після завершення власнику видається на руки акт про те, які несправності усунені і які роботи були виконані. Записатися на шиномонтаж в Києві без черги можна через сайт онлайн або за номерами телефонів, вказаними в контактах. Гарантія на роботи і запчастини - 1 рік.

ЗАПИШІТЬСЯ НА СТО

Або зв'яжіться з нами за номером
+38 (098) 87 888 87