Mobirise

Розвал-розворот

Розвал-розворот впливає на маневреність, стійкість авто, а також на зчеплення його з дорожнім покриттям. Щоб ці показники були в нормі, колеса ТЗ повинні бути встановлені під правильним і точним кутом. Це досягається тільки застосуванням високоточного обладнання. В VAG-Service в Києві ми використовуємо сучасний 3D-стенд, який дозволяє точно налаштувати розвал-розворот вашого автомобіля.
Коли потрібно проводити розвал автомобіля:

  • Після ремонту ходової частини;
  • Проблеми з управлінням;
  • Сильний або нерівномірний знос гуми, дисків;
Також косвено про необхідність проведення даної процедури може свідчити підвищений витрати пального. В будь-якому випадку на сервісі буде проведена повна діагностика, яка дозволить виявити всі несправності і приступити до їх усунення.
Розвал-розворот рекомендується проводити 1 раз на рік, але фактично дана процедура може знадобитися частіше. На це впливає стан доріг, манера водіння, марка автомобіля. Ми займаємося сертифікованим обслуговуванням авто різних виробників, в тому числі і ТЗ концерну VAG. Записатися на розвал-розворот з гарантією на роботи і запчастини можна на сайті або за номерами +38 (098) 87 888 87, +38 (073) 87 888 87 і +38 (066) 87 888 87.
ЗАПИШІТЬСЯ НА СТО

Або зв'яжіться з нами за номером
+38 (098) 87 888 87

Mobirise