Mobirise

Комп'ютерна діагностика

Кожен автомобіль час від часу повинен проходити комп'ютерну діагностику. Це дозволяє уникнути витратного ремонту, оскільки приховані несправності можна виявити заздалегідь за допомогою такої перевірки. Наш сервіс пропонує вам комплексну діагностику всіх електронних систем на наявність проблем вашого авто та повну схему для подальшого усунення несправностей. Фахівці VAG-Service оцінюють технічний стан транспортного засобу, його блоків управління, вузлів та деталей за короткий термін. За результатами діагностики вашої машини можна отримати реальну картину ситуації і приступити до усунення несправностей прямо у нас. Так, власник ТЗ після процедури отримує акт, де повністю описані результати комп'ютерної діагностики. Програмне забезпечення, яке ми використовуємо, сертифіковане і повністю безпечне. Воно дозволяє з 100% точністю визначити проблему, що є запорукою якісного ремонту. Час самої процедури - не більше 30 хвилин і залежить від того, в якому вузлі проводиться перевірка.

Згідно рекомендацій автовиробників, комп'ютерна діагностика автомобіля (Київ) повинна виконуватися регулярно через певні проміжки часу. Своєчасне виявлення несправностей дозволяє запобігти серйозним проблемам, які призводять до значних матеріальних витрат. Ця послуга особливо актуальна при покупці вживаного авто та перед здійсненням тривалої поїздки.

Що включає в себе комп'ютерна діагностика авто ?

Технології, використовувані в автомобілебудуванні, з кожним роком стають все вдосконаленішими та складнішими. Зокрема це стосується електронних систем, якими оснащуються транспортні засоби. Далеко не всім спеціалістам під силу правильно визначити джерело проблеми навіть за допомогою спеціальних приладів. Якщо ж діагностика авто (ціна на яку, до речі, цілком доступна) була виконана неправильно, велика ймовірність того, що буде замінена не та деталь, яка вийшла з ладу. В результаті, гроші витрачені, а проблема так і залишиться невирішеною. Звернувшись до нас, можете бути впевнені, що навіть найменша несправність буде виявлена та усунена. Наші СТО обладнані сучасним комп'ютерним обладнанням, що дозволяє максимально точно визначити характер і місце проблеми. Професійна діагностика автомобілів, ціна якої уточнюється перед замовленням, включає в себе перевірку. Гарантія на запчастини та всі роботи 1 рік.
ЗАПИШІТЬСЯ НА СТО

Або зв'яжіться з нами за номером
+38 (098) 87 888 87

Mobirise